اتصالات


لوله و اتصالات سایلنت اژه اسلیپ تولید شده از مواد اولیه بسیار مرغوبی می‌باشد که خاصیت جاذب صدا را دارا هستند. همچنین به صورت بسیار حرفه‌ای نقاط خم زانوها و سه‌راه‌ها که در جریان فاضلاب در تماس هستند و در زمان تخلیه فاضلاب تولید صدا می‌کنند با افزایش ضخامت تقویت گردیده که باعث جلوگیری از انتقال صدا می‌شوند.
لوله‌ها و اتصالات به وسیله حلقه ثابت نگه دارنده اورینگ آب‌بندی طراحی گردیده‌اند که مانع از نشتی آب‌بندی می‌گردد. همچنین رنگ کالاها به رنگ آبی می‌باشد.

فاضلاب سایلنت سه لایه اژه اسلیپ

فاضلاب سایلنت سه لایه اژه اسلیپ

 

فاضلاب سایلنت سه لایه اژه اسلیپ، تی سی با قدمت بیش از ۳۰ سال بعنوان یک کمپانی نوآور آلمانی در زمینه تجهیزات بهداشتی و سیستم های تاسیساتی بزرگ در جهان شناخته می شود. خلاقیت، نوآوری، تنوع و رعایت بالاترین استانداردها در کیفیت محصولات تی سی زبانزد خاص و عام می باشد. دربافت گواهینامه ها و جوائز بیشمار دلیل بر این ادعا می باشد.
شرکت تی سی سیستم گرمایش از کف خود را با نام تجاری TECEfloor به بازار جهانی عرضه می کند. تنوع لوله های مخصوص گرمایش از کف، کلکتورهای استنلس استیل، کلکتورهای مدولار، کلکتورهای کلیک، خط تولید SLQ و … از اصلی ترین وجوه تمایز این سیستم نسبت به سایر سیستم های گرمایش از کف می باشد.

معرفی شرکت اژه پلاست

شرکت اژه پلاست بزرگترین تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری در ترکیه می‌باشد که با اتکا به قدمت حدود ۶۰ سال در این امر و کیفیت بالای محصولات، موفق به اخذ تمامی استانداردهای روز دنیا گردیده و طی سالیان متوالی به حضوری موفق در بازارهای جهانی دست یافته است. این شرکت با تولید ۶۵۰۰ نوع محصول به میزان ۹۵۰۰۰ تن در سال، در فضایی به مساحت ۱۲۰۰۰۰ مترمربع و صادرات این محصولات به بیش از ۴۰ کشور جهان در سه بخش تاسیسات زیربنایی، کشاورزی و ساختمانی فعالیت می‌نماید. شرکت فلات پلاست به عنوان نماینده انحصاری محصولات اژه پلاست در ایران در بخش ساختمان فعالیت می‌نماید.