درباره ما

شركت فلات پلاست در راستاي ارائه محصولات با كيفيت و نوين ساختماني در عرصه تاسيسات ساختمان پس از ماه ها تحقيق ، مطالعه و كسب تجربه در صنايع پليمري از سال 1381 فعاليت خود را در زمينه واردات لوله و اتصالات در بخش ساختمان آغاز نموده است و در طي ساليان متمادي ، همواره در عرضه محصولات نوين اين صنعت ، پيشرو بوده است . اين شركت مفتخر است كه در طول دوران فعاليت خود با ارائه محصولاتي با برترين كيفيت ، به تعهد خود مبني بر ارائه خدمات مطلوب و موثر به خريداران و هم ميهنان محترم متعهد بماند . در حال حاضر اين شركت نماينده انحصاري شركت هاي اژه پلاست تركيه و HTP اسپانيا – آلمان در ايران مي باشد.

شركت اژه پلاست به عنوان بزرگترين توليد كننده لوله و اتصالات پليمري در تركيه مي باشد كه با اتكا به قدمت بيش از 50 سال در زمينه توليد سيستم هاي لوله و اتصالات در بخش ساختمان ، بخش شهري و تجهيزات زيربنايي و آبياري قطره اي با رعايت اصول كنترل كيفيت محصولات ،‌موفق به اخذ تمامي استانداردهاي روز دنيا گرديده و طي سال هاي متوالي به حضوري موفق در بازارهاي جهاني دست يافته است . شركت فلات پلاست به عنوان تنها نماينده انحصاري محصولات اژه پلاست تركيه در ايران از سال 1381 به ارائه سيستم لوله و اتصالات اين كمپاني در بخش ساختمان پرداخته است


 

 

سيستم HTP بر اساس دانش روز و تجربه فراوان در توليد محصولات پوش فيت (کلیک) ، ارتقاء يافته است . تجربيات و دستاوردهاي دو كمپاني برجسته اسپانيايي Plasticos Hita و آلماني گروه Roth كه خود داراي موقعيتي ممتاز در بازارهاي رقابت جهاني و سابقه اي طولاني و درخشان به خصوص در زمينه توليد سيستم هاي انرژي خورشيدي به منظور تامين آبگرم مصرفي ، سيستم هاي گرمايش و سرمايش از كف ، توليد تانك هاي ذخيره آب و سيستم هاي تصفيه آب مي باشد ، منجر به تاسيس كمپاني HTP به عنوان قطبي مهم به منظور توسعه و ارتقاء كيفي سيستم هاي پوش فيت (كليك) منطبق با دانش فني و تكنولوژي مدرن گرديده است .

شركت فلات پلاست با ارائه خدمات مطلوب در زمينه فروش ، فني و مهندسي و خدمات پس از فروش با كسب تجربيات ،‌دانش فني و شناخت بازار رقابت محصولات ، هم چنان به تعهدات خود به منظور ارائه خدمات موثر و مشتري مداري تاكيد مي نمايد .